XVI Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023

Europejskie Forum Gospodarcze jest corocznym międzynarodowym spotkaniem przedsiębiorców, naukowców, przedstawicieli instytucji publicznych i ekspertów wielu dziedzin gospodarki. Zaproszeni goście tworzą forum wymiany opinii, kreślą kierunki rozwoju gospodarczego kraju i regionu.

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Centralna, zachęca do udziału w XVI Europejskim Forum Gospodarczym. EFG - Łódzkie 2023 to trzy dni debaty na najwyższym poziomie. Poruszone będą aktualne tematy, wyzwania, jakie stawia przed nami sytuacja geopolityczna, przeanalizowane zostaną trendy rozwoju. Będzie miejsce na rozważanie wpływu gospodarki na środowisko i klimat, zieloną transformację.

Merytoryczną wartość dyskusji zapewnią zaproszeni goście: cenieni politycy, aktywni samorządowcy, praktyczni naukowcy i otwarci na nowoczesność przedsiębiorcy.

Forum jest przestrzenią dla doświadczonych ekspertów i młodych ludzi, gotowych na zdobywanie świata. Tutaj każdy głos ma znaczenie. Dlatego oprócz sesji plenarnych, paneli dyskusyjnych, konferencji jest miejsce na swobodną rozmowę, spotkania, nawiązywanie kontaktów.

Tegoroczna edycja zostanie połączona z Ogólnopolskim Dniem Przedsiębiorcy. To oznacza, że Łódź na czas Forum stanie się centralnym punktem dla wszystkich polskich firm, a wydarzenie otrzyma mocne wsparcie merytoryczne i organizacyjne Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Data: 12 – 14 czerwca 2023 r.

Miejsce: Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź, Ogrodowa 17

Forum to miejsce, gdzie zawrzeć można nowe, wartościowe znajomości, zobaczyć, jak jeszcze można prowadzić biznes, odkryć możliwości finansowania swoich pomysłów, połączyć swój biznes z nauką.

UDZIAŁ W FORUM JEST BEZPŁATNY.

Prelegentami wydarzenia będą również eksperci HPK Polska Centralna. 

 

Materiały

Strona wydarzenia i rejestracja