Wgrana z liderem tabeli!

Po ostatnim remisie przyszło nam się zmierzyć z LKS Orłem Piątkowisko - Liderem Łódzkiej Klasy A grupy III. Pogoda dopisywała, więc nic nie mogło przeszkodzić w tym spotkaniu. Graliśmy o komplet punktów.

Cel naszej drużyny przed meczem był prosty, dobrą grą zdobyć szybkiego gola i przejąć inicjatywę na boisku. I tak mogło już się stać w 5 minucie... Po dobrym dośrodkowaniu Kamila Marianowskiego szansę na zdobycie pierwszego gola miał Przemysław Sobolewski.

Z minuty na minutę mecz toczył się pod nasze zdecydowane dyktando. Widać było dobre przygotowanie naszych zawodników do tego spotkania, w naszych szeregach panował spokój, zespół w świetnym stylu konstruował akcje i pokazał kawał dobrego futbolu. Coraz więcej akcji, coraz więcej możliwości na zdobycie prowadzenia.

29 minuta i ponowne dośrodkowanie Kamila Marianowskiego i tym razem Przemysław Sobolewski nie pozostawia złudzeń i posyła piłkę do bramki Orła Piątkowisko.

1:0 Przemysław Sobolewski (as. Kamil Mrianowski).

Po tej sytuacji mieliśmy kolejne, niemalże stuprocentowe sytuacje. No i właśnie... jak to w futbolu, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić...

38 minuta i po błędzie naszej obrony tracimy bramkę. Koniec pierwszej połowy i do szatni schodzimy z wynikiem 1:1.

W drugiej połowie kolejne sytuacje. Wreszcie sytuacja z ok. 65 minuty. W polu karnym faulowany jest kapitan drużyny Kuba Sęczkowski, sędzia odgwizduje rzut karny. Egzekutorem Dawid Różycki, który nie marnuje takich okazji i pewnie egzekwuje "jedenastkę".

Obejmujemy prowadzenie.

Gramy i walczymy dalej nie odpuszczamy żadnej piłki i to daje efekt. Po błędzie obrony gości w 72 minucie Kuba Sęczkowski podwyższa wynik na 3:1.

79 minuta zamieszanie na polu karnym i Orzeł strzela drugiego gola w tym meczu.

Korab Łask 3:2 Orzeł Piątkowisko.

W 84 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Kuba Sęczkowski (as. Piotr Kozłowski) i tak kończymy spotkanie 16 kolejki Łódzkiej Klasy A pokonując Lidera Orła Piątkowisko 4:2.

Dziękujemy zawodnikom LZS Orzeł Piątkowisko za emocjonujący mecz oraz życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Jeszcze większe podziękowania kierujemy w stronę Naszych wiernych kibiców, którzy przychodzą nie tylko na domowe mecze, ale również wspierają Nas na wyjazdach.

Kolejny mecz 6 maja (sobota) tym razem naszym rywalem będzie KKS Włókniarz Konstantynów. Zapraszamy 6.05.2023 godz. 16:00 Stadion CSiR Łask ul. Armii Krajowej 5a.

Jak zawsze dziękujemy za zaufanie i wsparcie naszym sponsorom i polecamy ich usługi:

 

Wspierają nasz klub:

Gmina Łask, Powiat Łaski.

Sponsorzy:

VILLARO sklep z modą męską, BK Business Krzysztof Białkowski, Agaris Myco Poland dostawca podłoży uprawowych, @WASKÓR zakład garbarski, Metalbud market budowlany z Łasku, Mar&Wis - zabawki, @Reklama Od A do Z Marek Dolata, CUK Ubezpieczenia Łask , MedykErka sklep medyczny Polna 9, Alchem Bis - Łask, sklep remontowo-budowlany, Health Farm zdrowa żywność, http://www.kilanczyk.pl/uiutz/index.html , UTRZYMANIE I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELONYCH – A.KILAŃCZYK Elbud Leszek Tadych instalacje elektryczne, Soligrano producent zdrowej żywności, Travelshops Łask biuro podróży, Biuro Rachunkowe -Łask- Justyna Kacprzykowska, Lu-Parts części BMW Łask, ANTE sport, Pizzeria Wenecja, AMPER hurtownia elektryczna, wypożyczalnia narzędzi, wypożyczalnia narzędzi, @ClassicTech Łask.

 

Źródło: Korab Łask