Weekend z orlikami

W minioną sobotę drużyna rocznika 2012 rozegrała kolejny mecz ligowy w Łasku na boisku przy ulicy Narutowicza. Rywalem naszej drużyny był zespół MKS Zduńska Wola.

Po raz kolejny nasi chłopcy wypadli w nim bardzo dobrze i zasłużyli na duże brawa. Od samego początku nasi gracze dominowali na murawie co przekładało się na zdobycze bramkowe, a przede wszystkim bardzo dobre akcje całego zespołu. W grze zespołu było widać systematyczność i efekty pracy na treningach a licznie zgromadzeni kibice mogli co chwila gorąco oklaskiwać poczynania naszych małych piłkarzy.

Dziękujemy kolegom z MKS Zduńska Wola za super mecz i do zobaczenia na kolejnych meczach Następny mecz ligowy z drużyną Klub Sportowy Warta Sieradz zagramy w sobotę 14 maja 2022 roku o godz. 11.00 w Sieradzu.

ORLIK E1 - MECZ LIGOWY Z PROGRES ZDUŃSKA WOLA

W sobotę 7 maja drużyna Orlików rozegrała kolejny mecz ligowy a przeciwnikiem była drużyna Progresu Zduńska Wola. Piękna pogoda, trawiaste boisko i godzina gry. Ciągle uczymy się na własnych błędach aby w przyszłości było łatwiej.

Następny mecz ligowy drużyna Orlików rozegra na wyjeździe w sobotę 14 maja 2022 roku o godz. 9.00 w Wieluniu.

 

Źródło: Korab Łask