Webinarium pn. Wsparcie dla gospodarki o obiegu zamkniętym – od degradacji do regeneracji

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wsparcie dla gospodarki o obiegu zamkniętym – od degradacji do regeneracji”. Celem spotkania jest omówienie naboru wniosków w ramach Działania FELD.02.13 Gospodarka o obiegu zamkniętym, a tym samym zachęcenie do aplikowania o środki w ogłoszonym naborze.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w formule online, 25 lipca 2023 roku w godz. 10:00 – 12.30 (rekrutacja do 21.07.2023 r.) – organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką spotkania, w tym w szczególności do przedsiębiorców, jednostek naukowych, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw gospodarujących odpadami, uczelni, wspólnot, czy spółdzielni mieszkaniowych i TBS.

Program webinarium

  1. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  2. Omówienie założeń ogłoszonego naboru wniosków w ramach Działania FELD.02.13 Gospodarka o obiegu zamkniętym programu regionalnego pn. Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
  3. Jak poprawnie przygotować oraz złożyć wniosek o dofinansowanie?
  4. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem pracowników Departamentu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027.

 

Weź udział w szkoleniu