Szlachetna Paczka Łask i okolice - mamy wsparcie!

Tegoroczna akcja świątecznej pomocy ruszyła pełną parą! W październiku nasza Drużyna SuperW wyruszy w teren. Dziękujemy za liczne głosy poparcia dla inicjatywy, która na terenie powiatu łaskiego zorganizowana zostanie po raz drugi.

Projekt poparły również władze powiatu i jego 5 gmin członkowskich, które Szlachetną Paczkę w rejonie „Łask i okolice” objęły Patronatem Honorowym oraz zadeklarowały przygotowanie paczek dla rodzin z naszego rejonu. Patronat Honorowy nad projektem objęli: Starosta Łaski Cezary Gabryjączyk, Burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek, Wójt Gminy Wodzierady Bożena Płonek, Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski, Wójt Gminy Sędziejowice Jerzy Kotarski oraz Wójt Gminy Widawa Jerzy Sylwester Woźniak.

To nie koniec dobrych wiadomości…

Rekrutacja wolontariuszy dobiega końca, wielkimi krokami zbliża się pierwsze szkolenie,
a nasza drużyna jest ponad komplenta! Przekroczyliśmy już zaplanowany na ten rok limit, ale nadal przyjmowane są zgłoszenia do SuperW. Poszukujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam w gminie Widawa.Jeślizastanawiacie się, czy warto do nas dołączyć…WARTO!
W najbliższy weekend odbędzie się pierwsze szkolenie dla nowicjuszy, dlatego to ostatnie dni na wysłanie swojego zgłoszenia. Czekamy na Was!

Jak się zgłosić?

1.     Wejdź na stronę: www.superw.pl
2.     Klkinij na mapie na Województwo Łódzkie i znajdź rejon „Łask i okolice”.
3.     Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na zaproszenie do udziału w rekrutacji.