Szkolenie online z zasad ustalania stopy procentowej ubezpieczenia wypadkowego i wypełniania dokumentu ZUS IWA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie online na temat: „Zasady ustalania stopy procentowej na ubezpieczenie wypadkowe oraz wypełniania dokumentu ZUS IWA”, które odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godzinie 10:00, na platformie Webex.

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem, płatników składek, pracowników komórek kadrowo - płacowych  oraz biur rachunkowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: szkolenia_lodz2@zus.pl lub pod numerem telefonu 43 824 78 87. Zapisy przyjmujemy do 27 stycznia br. godz. 11:00.

Szkolenie będzie prowadzone online, za pośrednictwem platformy Webex. Aby wziąć w nim udział niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu. Link do udziału w szkoleniu będzie przesłany na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Po szkoleniu od 11:00 do 12:00 pod numerem telefonu 43 824 78 87 będzie dyżurował ekspert ZUS i odpowiadał na Państwa pytania.

W trakcie szkolenia powiemy m.in.:

  • o zasadach określania liczby ubezpieczonych dla celów ustalania stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe
  • o zasadach składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA,
  • o konsekwencjach zawyżenia albo zaniżenia stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe.

Zapraszamy !

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa łódzkiego