Przetarg na najem lokalu w kamienicy na pl. 11 listopada 1 – GASTRONOMIA

Burmistrz Łasku ogłasza i przetarg pisemny nieograniczony na najem lokalu użytkowego w kamienicy na placu 11 listopada 1, z przeznaczeniem na prowadzenie małej gastronomii.

Przedmiotem przetargu jest oddanie w najem na okres 3 lat lokalu znajdującego się w piwnicy budynku o łącznej powierzchni 131,67m2 w skład którego wchodzą: sala nr 1, sala nr 2, hol wejściowy, sanitariat, komunikacja, przedsionek, WC, pomieszczenie porządkowe, przedsionek, WC, szatnia, zaplecze, podest.

Kwota wywoławcza miesięcznego czynszu - 1711,71 zł + należny podatek VAT, wadium w wysokości 1800,00 zł.

Wadium należy wpłacać do 11 lipca 2022 r.

Najemca zwolniony zostanie z opłaty czynszu na okres czterech miesięcy

Zabytkowa kamienica na pl. 11 Listopada w Łasku jest już po rewitalizacji i termomodernizacji. Odnowiony obiekt ma służyć przede wszystkim kulturze i pełnić m.in. funkcję nowej siedziby dla części lokalnych stowarzyszeń. W jej piwnicach znajdzie się miejsce dla kawiarni lub restauracji. Niskie stropy, łuki, odsłonięta oryginalna cegła – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę i daje sporo możliwości. A jak słychać na ulicach Łasku, mieszkańcy oczekują takiego miejsca. Wystawy, wernisaże – słowem kultura, a do tego pyszna kawa i herbata. Prawda, że brzmi zachęcająco?

 

Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizję loklaną.

Urząd Miejski w Łasku

ul. Warszawka 14, 98-Łask

tel. (43) 676 83 00

e-mail: um@lask.pl

 

Załączniki: