Piłka nożna budzi się z zimowego snu

Drużyny naszej gminy Łask - LUKS Bałucz, UMKS Korab Łask oraz UKS Wiewiórczyn intensywnie rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej! Jak niektórzy mówią rundy finałowej!

Runda wiosenna w Łódzkiej Klasie A grupy III będzie krótsza o jeden mecz, gdyż Zarząd MULKS Łask wycofał drużynę seniorów z rozgrywek. WGiE ŁZPN informuje, iż w meczach drużyny MULKS Łask zostaną przyznane walkowery do końca sezonu 2022/2023. Rozpoczęcie rundy wiosennej Łódzki Związek Piłki Nożnej zaplanował na przedostatni tydzień marca. Za niecałe dwa tygodnie pierwsze mecze.

Inaugurację rundy wiosennej UMKS Korab Łask rozpocznie spotkaniem z GKS Pisią Zygry. Po rundzie jesiennej drużyna z Zygier zajmuje ostatnie 12 miejsce. Drużyna z Bałucza LUKS Bałucz na mecz uda się do Orła Piątkowisko lidera grupy. UKS Wiewiórczyn jedzie do Piasta II Błaszki.

Dość ciekawie zapowiada się runda wiosenna. Drużyna UMKS Korab Łask jest jednym z faworytów o awans do Klasy Okręgowej. Korab Łask po rundzie jesiennej traci do lidera grupy tylko jeden punk. Trzeba nadmienić, że drużyna w rundzie jesiennej nie przegrała żadnego meczu. Niech ta passa trwa. Trzymamy kciuki. Wszystkim drużynom życzymy samych wygranych.