Ostatni w tym roku mecz kadetek

Ostatni mecz w tym roku w kategorii KADETEK (rocznik 2004 i młodsze) rozegrały nasze młodziczki. Dziewczęta zmierzyły się na wyjeździe z faworytem rozgrywek, ekipą ŁKS Siatkówka Żeńska.

Jadąc na dzisiejszy mecz do Łodzi mieliśmy w pamięci spotkanie pierwszej rundy w Łasku, gdzie dość mocno postawiliśmy się rywalkom, ulegając po dobrej walce z naszej strony 1:3. W dzisiejszym meczu chcieliśmy pozostawić po sobie równie dobre wrażenie, a kto wie, może przy odrobinie szczęścia powalczyć o coś więcej. Jak było? Najlepiej sytuację na boisku oddaje wynik spotkania.

W naszej grze były co prawda dobre momenty, ale było to dziś zdecydowanie za mało na dobrze dysponowaną ekipę łodzianek. Gratulacje dla rywalek, a nam pozostaje wyciągnąć wnioski z cennego sprawdzianu ze starszym i bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

ŁKS Siatkówka Żeńska - Łaskovia 3:0

25:16, 25:8, 25:20

Skład Łaskovii: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Weronika Kula, Karolina Kulczyńska, Paulina Fister, Julia Bryl, Martyna Michalak, Natalia Kiejnich, Lena Jokiel, Roksana Wojtasik oraz Ania Martynowska.

 

Źródło: Łaskovia