Oferta reklamy na telebimie LED

Oferujemy Państwu reklamę firmy na nowoczesnym telebimie reklamowym w technologii LED. Technologia LED, jest to nowoczesna, wielkoformatowa technologia przekazu reklamy, dzięki której Państwa firma dotrze do szerokiego grona kientów.

Wyświetlacz firmy RGB Technology posiada wymiary 4x2 m i został umiejscowiony na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Al. Niepodległości. W tym punkcie przecinają się dawne drogi krajowe S14 oraz S12, gdzie przejeżdża dziennie blisko 30 tys. pojazdów. Na korzyść lokalizacji przemawia także obecność rozbudowanej sygnalizacji świetlej, co w połączeniu z bardzo dobrą widocznością telebimu gwarantuje, iż prezentowane na nim treści z pewnością trafią do potencjalnych odbiorców.

Zainteresowanych reklamą prosimy o złożenie formularza zamówienia w Urzędzie Miejskim w Łasku w pok. 58 osobiście lub wysyłanie listem poleconym na adres Urząd Miejski w Łasku, 98-100 Łask ul. Warszawska 14, bądź w formie elektronicznej na adres e-mail: m.janiszewski@lask.pl Przed wypełnieniem kwestionariusza należy zapoznać się z regulaminem.

Szczegółowy cennik oferty, regulamin oraz formularz zlecenia znajdują się  w załączniku.