Kolejne sukcesy zawodników Proyama

Angelika Markowska Mistrzynią Polski K-1 Juniorek! Paulina Grzegórska powołana do Kadry Narodowej Seniorów K-1! Świetny występ naszych zawodników PROYAMA w zeszły weekend w Kartuzach na Mistrzostwach Polski K-1 Polski Związek Kickboxingu.

Angelika Markowska zwyciężyła w swojej kategorii wagowej juniorek, sięgając po najwyższe trofeum i tytuł Mistrzyni Polski Juniorek Młodszych, gratulacje! Wspomnijmy, że Angelika w K-1 zaliczyła swój debiut i jakże udany!

Paulina Grzegórska Wicemistrzynią Polski Seniorek K-1! Pauliny walka o pierwsze miejsce odbyła się na gali finałowej Mistrzostw Polski. Niestety minimalnie musiała uznać wyższość przeciwniczki. Trenerzy kadrowi zauważyli wysokie wyszkolenie Pauliny i otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Seniorów na zbliżający się Puchar Świata na Węgrzech! Brawo!

Alan Korpalski oraz Paulina Badowska pewnie wygrali swoje walki w eliminacjach stając na trzecim miejscu podium, przywożąc ze sobą brązowe medale Mistrzostw Polski K-1.

Dyba Arkadiusz wygrał przedwalkę, ale niestety nie dostał się do strefy medalowej. Po wyrównanej walce z aktualnym Mistrzem Polski o podium, w werdykcie sędzia uniósł rękę przeciwnika. Wysoka forma Arka na pewno zaowocuje na następnym turnieju.

Gratulujemy sukcesów! I trzymamy kciuki za naszych studentów, bo dziś walczą o medale na Akademickich Mistrzostwach Polski! A naszych zawodników w narożniku wspiera trener Stanisław Kołodziejski.

 

Źródło: Proyama