Julia Marciniak zdobyła Puchar Świata!

Węgry znów udane! Julcia Marciniak wygrała Puchar Świata w Budapeszcie Hungarian Kickboxing World Cup!

Julia jest nie do zatrzymania, sezon zaczęła od Mistrzostwa Polski Low Kick, później Mistrzostwo Polski Kick Light, a teraz Puchar Świata Low Kick! Następny start będzie o tytuł Mistrzyni Świata z Kadrą Narodową Juniorów i Juniorów Młodszych Kickboxing K-1 i Low Kick i już mocno trzymamy kciuki!

Julia zdominowała swoją przeciwniczkę z Włoch w finale, walkę prowadziła od samego początku. W werdykcie to właśnie ręka Julii powędrowała do góry!

W Pucharze Świata walczyli również Paulina Grzegórska oraz Michal Rutkowski. Oboje zaliczyli swoje debiuty, Paulina w Kadrze Polski K-1 Rules i pierwszym starcie na arenie międzynarodowej w seniorach K-1, zajmując 9. miejsce w swojej kategorii.

Michał pierwszy raz startował na tak dużej imprezie. Mimo przegranej w eliminacjach, jego potencjał rośnie, a miejsce medalowe to tylko kwestia czasu Puchar Świata zakończył na 5. pozycji w Low Kick.

Pomimo dobrego przygotowania i gotowości do walki o najwyższe trofeum Angelika Markowska nie zawalczyła na Pucharze Świata, ponieważ jej przeciwniczki nie stawiły się w dniu zawodów.

Angelika dawała cenne wsparcie pozostałym zawodnikom.

Z zawodnikami był obecny oczywiście nasz trener, Stanisław Kołodziejski, który poza narożnikiem, zyskał zaufanie Polskiego Związku Kickboxingu i był Kierownikiem Kadry Narodowej PZKB na wyjeździe.

Gratulacje!

Dziękujemy za wsparcie firmie Cegielnia Grabarz, dzięki której nasi zawodnicy mogą prezentować się w klubowych strojach.

 

Źródło: Proyama