Innowacyjne łódzkie – szansa dla firm w programie Horyzont Europa

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w drugim, bezpłatnym spotkaniu informacyjnym z cyklu „Innowacyjne łódzkie – szansa dla firm w programie Horyzont Europa”. Celem spotkań jest zapoznanie przedsiębiorców z zasadami uczestnictwa i finansowania projektów w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa, a tym samym zachęcenie ich do aplikowania o środki w ogłoszonych naborach.

Najbliższe spotkanie dotyczyć będzie zasad realizacji projektów w programie Horyzont Europa na przykładzie konkursów w zakresie EIC Transition (TRL 4-6) oraz EIT (TRL 4-9).

Spotkanie odbędzie się w formule online 28 czerwca w godz. 10:00–12.00 (rekrutacja do 23.06.2023 r.)

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Rekrutacja

 

"Innowacyjne Łódzkie - szansa dla firm w programie horyzont Europa" na niebieskim tle. Po lewej napis "NEW" na czerwonym tle. Znajduje się logo: #łódzkie informuje o funduszach, HPK, PIFE, Rzeczypospolitej Polskiej, Dofinansowania przez Unię Europejską.