Harmonogram zebrań wiejskich

Harmonogram zebrań wiejskich w sprawie uchwalenia wniosku o przeznaczenie środków z funduszu sołeckiego na 2023 r. aktualizowany po pisemnym zgłoszeniu terminu zebrania przez sołtysa.

 

Krzucz 26 sierpnia 2022 r.

– Krzucz 26 (dom sołtysa), pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Okup Mały 2 września 2022 r.

– OSP w Okupie,  pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Sięganów 15 września 2022 r.

– Dom Ludowy w Sięganowie,  pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Stryje Księże 2 września 2022 r.

– Stryje Księże 13 (dom sołtysa), pierwszy termin 16.00, drugi termin 16.15

Stryje Paskowe 2 września  2022 r.

– Stryje Paskowe 3 (dom sołtysa), pierwszy termin 17.30, drugi termin 17.45

Wydrzyn 3 września 2022 r.

– Wydrzyn 74 A (dom sołtysa), pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.15

Orchów 3 września 2022 r.

– Dom Ludowy w Orchowie, pierwszy termin 17.45, drugi termin 18.00

Teodory 5 września 2022 r.

– świetlica wiejska w Teodorach, pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Wola Łaska 5 września  2022 r.

– Szkoła Podstawowa nr 5 w Łasku, ul. Inki-Danuty Siedzikówny 1 (stołówka szkolna), pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Borszewice 6 września 2022 r.

– OSP Bałucz, pierwszy termin 18.00, drugim termin 18.15

 Okup Wielki 6 września 2022 r.

– OSP Okup, pierwszy termin 17.45, drugi termin 18.00

Ostrów 6 września 2022 r.

– Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie, pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.15

Aleksandrówek 6 września  2022 r.

– Świetlica wiejska  w Teodorach, pierwszy termin 16.00, drugi termin 16.15

Budy Stryjewskie 7 września 2022 r.

– Budy Stryjewskie 37 (dom sołtysa), pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.15

Zielęcice 8 września 2022 r.

– świetlica wiejska w Zielęcicach,  pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.15

Bałucz 9 września 2022 r.

– OSP Bałucz, pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Wiewiórczyn 9 września 2022 r.

– OSP Wiewiórczyn, pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Gorczyn 9 września 2022 r.

– Gorczyn 44a (działka gminna 100/15), pierwszy termin 18.15, drugi termin 18.30

Wronowice 9 września 2022 r.

– działka gminna we Wronowicach (altana), pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Wola Bałucka 9 września 2022 r.

– świetlica wiejska w Woli Bałuckiej, pierwszy termin 19.00, drugi termin 19.15

Karszew 9 września 2022 r.

– świetlica wiejska w Karszewie, pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Rembów 10 września 2022 r.

– Rembów 20 (dom sołtysa),  pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.15

Mauryca 11 września 2022 r.

– Mauryca 29 (dom sołtysa), pierwszy termin 15.00, drugi termin 15.15

Kopyść 11 września 2022 r.

– Dom Ludowy w Kopyści, pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.15

Rokitnica 11 września 2022 r.

– Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach, pierwszy termin 16.00, drugi termin 16.15

Wrzeszczewice 12 września 2022 r.

– świetlica wiejska we Wrzeszczewicach, pierwszy termin 19.00, drugi termin 19.15

Wrzeszczewice Nowe 14 września 2022 r.

– Wrzeszczewice Nowe 4 (dom sołtysa), pierwszy termin 19.00, drugi termin 19.15

Anielin 14 września 2022 r.

– OSP w Anielinie, pierwszy termin 19.00, drugi termin 19.15

Łopatki 15 września 2022 r.

– Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łopatkach, pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Remiszew 17 września 2022 r.

– świetlica wiejska w Remiszewie, pierwszy termin 19.00, drugi termin 19.15

Wola Stryjewska 24 września 2022 r.

– działka gminna w Woli Stryjewskiej (przy stawie), pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15

Sięganów 28 września 2022 r.

–  Dom Ludowy w Sięganowie, pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.15