Daj się wciągnąć! Paczka Cię potrzebuje!

Trwają poszukiwania osoby, która obejmie funkcję asystenta ds. promocji projektu „Szlachetna Paczka” w powiecie łaskim.

Projekt Szlachetna Paczka odbywa się po raz trzynasty. Co roku w przemyślany sposób łączy potrzebujących, wolontariuszy, darczyńców przygotowujących pomoc materialną i dobroczyńców finansujących organizację projektu. Od blisko miesiąca rejon „Łask i okolice” poszukuje osoby, która zajmie się public relations i promocją projektu w regionie.

- W tym roku chcemy dotrzeć do jeszcze większej ilości osób potrzebujących mądrej pomocy. Kreatywny asystent ds. promocji to podstawa drogi do udanej rekrutacji wolontariuszy i darczyńców w następnych etapach realizacji projektu – mówi Dariusz Cieślak, lider rejonu „Łask i okolice” w projekcie Szlachetna Paczka.

Asystenci ds. promocji zajmują bardzo ważne miejsce w paczkowym zespole. Właśnie oni niosą paczkowe wieści w najdalsze zakątki rejonu. Jeśli więc masz ciekawe pomysły, nie boisz się marzyć, a w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się szeroko pojmowana promocja. Aplikuj!

Zgłoszenia, zawierające cv i krótki zredagowany tekst na dowolny temat, można przesyłać na adres mailowy lask.paczka@gmail.com.

Więcej informacji o projekcie pod adresem www.szlachetnapaczka.pl oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/lask.paczka.