Czwórki zmierzą się w wielkim finale Kinder Joy of moving

Podobnie jak w kategorii dwójek, również w najstarszej minisiatkarskiej kategorii wiekowej będziemy mieć swoje reprezentantki w turnieju finałowym tegorocznych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Minisiatkówce Kinder Joy of moving.

We wczorajszym turnieju (21 maja) półfinałowym w Konstantynowie Łódzkim rywalizowały dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze, czyli „czwórki”.

Nasz pierwszy zespół odniósł dwie wygrane, doznał jednej porażki i z drugiego miejsca w grupie awansował do WIELKIEGO FINAŁU!

Wielkie brawa dla: Hani Malinowskiej, Izy Zydorek, Ady Puchały oraz Eli Czerwonki (UKS "Czwórka" Aleksandrów Łódzki)!

Nasza druga drużyna w składzie: Madzia Kujawiak, Maja Cybulska, Julia Labos i Ola Preś tym razem musiała uznać wyższość rywalek, ale dla naszych dziewcząt, które siatkówkę uprawiają ledwie od kilku miesięcy już sam awans do najlepszej 16-ki w województwie jest dużym osiągnięciem.

Wielki finał już w najbliższą sobotę w Ozorkowie!

Natomiast już jutro w Tuszynie o ostatnie 8 biletów do najlepszej ósemki w województwie w swoim turnieju półfinałowym powalczą nasze trójki! W tej kategorii reprezentują nas 2 drużyny i mamy ogromną nadzieję, że podobnie jak przed rokiem w wielkim finale będziemy mieć swoją reprezentację w każdej kategorii wiekowej.

Trzymajcie kciuki!

 

Źródło: Łaskovia