Czwórki w wielkim finale ligi mini

W sobotę, 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim odbył się trzeci i zarazem ostatni już turniej fazy zasadniczej Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego.

Na starcie stanęły aż 43 zespoły, w tym 3 ekipy reprezentujące Łaskovię.

Łaskovia I w składzie: Iza Zydorek, Ada Puchała, Hania Malinowska, Lidka Zielnik, Tosia Nowak (wypożyczenie z UKS "10" Sieradz) oraz Ela Czerwonka (wypożyczenie z UKS "Czwórka" Aleksandrów Łódzki) pewnie zwyciężyła we wszystkich swoich meczach w grupie II i zapewniła sobie awans do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, który już 3 czerwca odbędzie się w Tuszynie. W wielkim finale zagra 8 najlepszych zespołów fazy zasadniczej.

Łaskovia II w składzie: Marysia Michalska, Lenka Wnuk, Kornelka Bąk, Maja Cybulska i Julita Kik odniosła 2 zwycięstwa, doznała 2 porażek i ostatecznie zakończyła rywalizację na 3. miejscu w grupie IV, a ostatecznie uplasowała się na 21. lokacie w tegorocznej edycji rozgrywek.

Łaskovia III w składzie: Julka Labos, Julka Kosmala, Ania Dolata, Madzia Kujawiak i Ola Preś odniosła jedną wygraną i uplasowała się na 5. miejscu w grupie VII. Ostatecznie nasz trzeci zespół zajął 43. lokatę w całych tegorocznych rozgrywkach.

W tegorocznej fazie zasadniczej udział wzięło aż 48 zespołów.

Wielkie brawa dla wszystkich naszych drużyn i trenera Bogdana!

 

Źródło: Łaskovia