Czwórki rozpoczęły fazę zasadniczą Ligi Mini

W Tomaszowie Mazowieckim odbył się 12 marca pierwszy turniej fazy zasadniczej Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego. W gronie 48 rywalizujących w tej kategorii wiekowej drużyn ponownie wystartowały 3 zespoły z rocznika 2010 reprezentujące nasze barwy!

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się nasz pierwszy zespół, który odniósł komplet pięciu zwycięstw w grupie II i pewnie awansował do grupy I. Dziewczęta w tegorocznej edycji rozgrywek nie doznały jeszcze porażki, a już w kolejnym turnieju zmierzą się z czołowymi zespołami Ligi Mini. Barwy Łaskovii I reprezentują: Hania Malinowska, Ada Puchała, Iza Zydorek, Lidia Zilnik, Tosia Nowak i Ela Czerwonka. Ela i Tosia grają w naszych barwach dzięki porozumieniu z UKS „Czwórka” Aleksandrów Łódzki oraz UKS „10” Sieradz.

Łaskovia II w składzie: Marysia Michalska, Kornelka Bąk, Lena Wnuk, Emilka Bednarska, Julita Kik oraz Maja Cybulska zakończyła dzisiejsze zmagania z bilansem spotkań 4-1, drugim miejscem w grupie V i awansem do grupy IV.

Pierwsze wygrane spotkania mają za sobą dziewczęta z Łaskovii III: Ola Preś, Julia Labos, Madzia Kujawiak, Kira Savon i Julia Kosmala, które zakończyły dzisiejszy turniej z bilansem 3-2 i III miejscem w grupie VIII. Szansa na pierwszy awans już na kolejnym turnieju!

Wielkie brawa dla wszystkich naszych siatkarek oraz trenera Bogdana!

Serdecznie dziękujemy też wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w transporcie na zawody!

 

Źródło: Łaskovia