Rokitnica z kolejną inwestycją drogową
Gmina Łask otrzymała dofinansowanie w wysokości 146 900 zł z budżetu Województwa Łódzkiego na przebudowę drogi gminnej nr 103232E w Rokitnicy. Środki pochodzą z tytułu wyłączania z produkcji gruntów rolnych.
Inwestycja obejmie odcinek drogi o długości 823 metrów. W ramach zadania wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa. Połączy on przebudowane wcześniej drogi w Rokitnicy, poprawiając komfort i bezpieczeństwo użytkowników.
Realizacja inwestycji planowana jest jeszcze w tym roku. W najbliższym czasie Gmina Łask ogłosi przetarg na wykonanie prac.

Kategorie strony: Inwestycje