Konferencja prasowa z udziałem ministra sportu i turystyki Jakuba Rutnickiego w Łasku
W środę, 20 maja o godz. 14:30 w Łasku odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą m.in. minister sportu i turystyki Jakub Rutnicki, wojewoda łódzki Dorota Ryl, wicemarszałek województwa łódzkiego Agnieszka Ryś i burmistrz Łasku Monika Mrowińska.
Tematem konferencji będzie ogłoszenie wyników ministerialnego Programu budowy pełnowymiarowych boisk piłkarskich - Orłów w województwie łódzkim. Podczas wydarzenia przedstawicielom samorządów zostaną wręczone informacje o przyznaniu dofinansowania.
Kategorie strony: Komunikat