Biznesowa Kawa z Burmistrzem Łasku – spotkanie z ekspertami ŁARR
Ważne jest budowanie dialogu pomiędzy samorządem, lokalnym biznesem oraz ekspertami, dlatego w Łasku cyklicznie organizowane są spotkania w ramach „Biznesowej Kawy z Burmistrzem Łasku”.
Dziś w czytelni Biblioteki Publicznej w Łasku odbyło się kolejne spotkanie z udziałem lokalnych przedsiębiorców. Gośćmi wydarzenia byli eksperci z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.
Podczas spotkania zaprezentowano dostępne instrumenty zwrotne i bezzwrotne wspierające rozwój przedsiębiorczości. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi formami wsparcia oraz zasadami ich pozyskiwania.
Po części prezentacyjnej odbyła się dyskusja. Przedsiębiorcy zadawali pytania oraz dzielili się swoimi doświadczeniami. Spotkanie miało aktywny i merytoryczny charakter i okazało się wartościowe dla lokalnego środowiska biznesowego.
Cykl „Biznesowa Kawa z Burmistrzem Łasku” stanowi przestrzeń do bezpośredniego dialogu pomiędzy samorządem a przedsiębiorcami oraz do wymiany informacji na temat dostępnych form wsparcia.
Biznesowa Kawa z Burmistrzem Łasku – spotkanie z ekspertami ŁARR