Znowu złoto! Dwie Mistrzynie Polski w Kickboxingu w ringowej formule Low Kick

 

21, 22 i 23 kwietnia należały do nas, reprezentantki PROYAMA, Angelika Szczepańska, Magda Gołębowska i Karolina Kubiak, oraz niesamowici trenerzy, Stanisław Kołodziejski i Dawid Kołodziejski, świetnie się spisali na zawodach. Mistrzostwa Polski w formule Low Kick Polskiego Związku Kickboxingu odbywały się w Nowym Targu, a liczyły prawie 200 zawodników z 66 klubów z całej Polski.

Wśród debiutantek zawitała juniorka młodsza, Magda Gołębowska, świetnie radząc sobie w pojedynku eliminacyjnym. Pierwsza runda należała do niej, jednak troszkę zabrakło doświadczenia, aby przetrzeć szlak eliminacyjny. Jednak wszyscy są dumni z jej tak dobrego debiutu.

Juniorka młodsza, Angelika Szczepańska już trzeci raz mierzyła się z jedną ze swoich przeciwniczek i znowu utarła jej nosa w eliminacjach. Finał miała bardzo ciężki, bowiem jej rywalka była bardzo wysoka i jak na juniorkę, bardzo doświadczona. Jednak i tej Angelika nie dała za wygraną i oto i ona wraca z pucharem, złotym medalem i tytułem Mistrzyni Polski!

Po kolejny tytuł Mistrzyni Polski sięgnęła nasza doświadczona seniorka, Karolina Kubiak. Wszystko w jeden dzień, eliminacje przed południem, finał po południu. Tym razem to Karolina wygrała i ze swoim zmęczeniem i co najważniejsze, ze swoimi rywalkami. Nie było wątpliwości, Karolina również wraca z pucharem i złotym krążkiem oraz tytułem Mistrzyni Polski w Kickboxingu. Walki finałowej pogratulował Karolinie trener Kadry Narodowej K-1, Tomasz Mamulski, zachęcając do rywalizacji w tej formule.

No i nasi wspaniali trenerzy, shihan Stanisław i sensei Dawid. Świetne rady i uwagi z narożnika płynęły właśnie od nich. Dzięki nim możemy cieszyć się z tak ogromnego sukcesu w postaci tytułów Mistrzyń Polski!

Dziękujemy najlepszej klinice Columna Medica - Hotel • Klinika za diety i regenerację zawodniczek nawet w dzień wyjazdu na zawody!

 

Źeódło: PROYAMA