Zaproszenie na prezentację o kolektorach słonecznych

Dnia 14 listopada 2012 o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie informacyjne w sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury przy ulicy Narutowicza 11 na temat kolektorów słonecznych.

Energię słoneczną wykorzystujemy w zasadzie od kiedy jesteśmy na Ziemi. Począwszy od suszenia ubrań, plonów (zboże, trawa, owoce, warzywa, grzyby) po projektowanie i usytuowanie budynków względem stron świata. Kolektor słoneczny to urządzenie, które przechwytuje energie słoneczną i gromadzi ją do dalszego wykorzystania.

Dzięki współpracy z zespołem Ekoekspertów macie Państwo gwarancję dobrania kolektorów słonecznych dokładnie do Państwa potrzeb, otrzymania gotowej profesjonalnej dokumentacji do uzyskania dofinansowania, przeprowadzenia przez procedurę uzyskania dofinansowania do 70%, fachowego montażu i integracji z istniejącym systemem ogrzewania w Państwa domu.

Zalety korzystania z zestawów solarnych:  wykorzystanie darmowej energii słonecznej do podgrzewania wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, krótki czas zwrotu  z inwestycji, oszczędność pieniędzy już od pierwszego dnia pracy zestawu solarnego, dbanie o środowisko naturalne i redukcja emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych  substancji.