Zapowiedź 21. Jarmarku Łaskiego

Przed nami 21. edycja najpopularniejszej imprezy w naszym mieście. Już 3 czerwca br. deptak przy ul. Narutowicza zapełni się kolorowymi stoiskami, a na scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Podczas tegorocznego jarmarku zaśpiewają: Cleo, Natalia Szroeder i Grzegorz Hyży.

 

 

 

Polska o Cleo usłyszała w 2013 r., kiedy rozpoczęła współpracę z Donatanem. Utwór „My Słowianie”  stał się ogromnym przebojem i reprezentował nasz kraj podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Obecnie, artystka z sukcesem rozwija swoją karierę solową, a jej utwory podbijają listy przebojów.

 

 

Młodą artystkę mogliśmy po raz pierwszy usłyszeć w kultowym programie „Od przedszkola do Opola” w TVP1. Następnie w 2011 roku została laureatką jednego z odcinków „Szansy na sukces”, gdzie zaśpiewała utwór „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz. Przełomowym w karierze wokalistki okazał się rok 2012. Nawiązała wtedy współpracę z Liberem, z którym nagrała piosenkę „Wszystkiego na raz”.

 

 

O Grzegorzu Hyżym głośno zrobiło się w podczas III edycji muzycznego programu X Factor, w którym dotarł do wielkiego finału i zajął ostatecznie drugie miejsce. W kwietniu 2014 roku ukazał się jego debiutancki singiel „Na chwilę”, który  był zapowiedzią pierwszego albumu studyjnego wokalisty pt. „Z całych sił”.