Urząd Marszałkowski Woj. Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców do centrum innowacji biznesowej

 

Działania CIB kierujemy do przedsiębiorców regionu łódzkiego. Realizowany obecnie projekt ma za cel doprowadzić do lepszego wykorzystywania dostępnych mechanizmów pomocowych, do zawiązywania efektywnej współpracy pomiędzy firmami oraz do skutecznej promocji regionalnej gospodarki na rynku krajowym, europejskim i światowym. Projekt wspiera rozwijanie potencjałufirm, szczególnie w zakresie innowacyjności.

Kluczowym czynnikiem sukcesu jest teraz dostęp do Państwa potrzeb. To Państwo najlepiej wiedzą, jak prowadzi się dobry biznes. A my będziemy wiedzieć jak można Was w tym wesprzeć, jeśli tylko zechcecie się z nami podzielić swoimi przemyśleniami i oczekiwaniami.

Nie muszą już Państwo sami poszukiwać informacji: to my przyjedziemy do Was, przeprowadzimy ankietę a następnie przygotujemy konkretną, dopasowaną do oczekiwań ofertę. Usługi te są całkowicie bezpłatne i godne zaufania. Nie jesteśmy wywiadownią gospodarczą. Naszym celem jest rzetelna pomoc w zdiagnozowaniu potencjału Państwa firmy w kontekście programów rozwijających innowacyjność.

Warto skorzystać z oferty CIB. Wyróżnia nas szeroka perspektywa spojrzenia na gospodarkę całego regionu. Partnerstwo z wieloma lokalnymi instytucjami promującymi przedsiębiorczość daje gwarancję aktualnej i praktycznej wiedzy o możliwych instrumentach wsparcia. Ścisła współpraca z ośrodkami naukowo - badawczymi daje zaś dobry wgląd w możliwości wdrażania Państwa innowacyjnych pomysłów.

Zachęcam do spotkania, na którym zrobimy krok w kierunku nowych, satysfakcjonujących rozwiązań biznesowych. Przybliżymy Państwu działania CIB a w dalszej perspektywie będziemy zapraszać na dopasowane do potrzeb kolejne spotkania i szkolenia. Pozostaję do Państwa dyspozycji:

Błażej Mielczarek:blazej.mielczarek@lodzkie.pl, tel.: 667 777 050

Małgorzata Ignerowicz:malgorzata.ignerowicz@lodzkie.pl, tel.: 667 037 837

Centrum Innowacji Biznesowej Oddział Bełchatów

97-400 Bełchatów, ul. Ciepłownicza 5, pok. 108