Szkolenie online z dokumentowania prawa do zasiłku chorobowego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie online. Tematem szkolenia będzie:

Wypełnianie druków niezbędnych do wypłaty świadczeń krótkoterminowych tj. zasiłków chorobowych, opiekuńczych i macierzyńskich oraz świadczenia rehabilitacyjnego. Funkcjonalności PUE  w zakresie e-ZLA oraz informacji o kwarantannie i izolacji.

Szkolenie odbędzie się 12 marca  2021 r. i rozpocznie się o godzinie 10:00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: szkolenia_lodz2@zus.pllub pod numerem telefonu 43 824 73 20. Zapisy przyjmujemy do 11 marca br. do godz. 11:00.

Szkolenie będzie prowadzone online, za pośrednictwem platformy Webex. Aby wziąć w nim udział niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu. Link do udziału w wydarzeniu będzie przesłany w przeddzień szkolenia na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Podczas szkolenia powiemy o zasadach wypełniania druków niezbędnych do wypłaty zasiłków, powiemy jakie  dokumenty  trzeba dołączyć do wniosków. Omówimy  funkcjonalności Platformy Usług Elektronicznych w zakresie elektronicznych zwolnień lekarskich. Wyjaśnimy jak szukać informacji na PUE o zwolnieniach lekarskich czy informacji o kwarantannie i izolacji.

Zapraszamy!

 

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa łódzkiego