Szóste miejsce Łaskovii na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Na szóstym miejscu zakończyła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży kadra województwa łódzkiego młodziczek reprezentacja Łaskovii pokonała województwa: lubuskie i małopolskie, a uległa lubelszczyźnie, mazowszu i wczoraj na zakończenie, w meczu o piątą lokatę wielkopolsce. W składzie województwa łódzkiego na turniej w Chełmie znalazła się nasza środkowa Julia Bryl, która bardzo dzielnie prezentowała się na parkiecie.

Wielkie brawa dla Juli, pozostałych dziewcząt i trenerów!
      
Niestety, tegoroczny turniej OOM ma też dla nas gorzki smak... W kadrze na wyjazd do Chełma znalazły się jeszcze 3 inne nasze siatkarki: Martyna Bulzacka, Hania Puchała i Karolina Kulczyńska. Dziewczęta ze względu na trwające kwarantanny turniej musiały jednak obejrzeć w domu.
   
To kolejna impreza w 2020 roku, która przechodzi nam koło nosa, wcześniej bowiem, ze względu na trwającą pandemię odwołane zostały Mistrzostwa Polski w minisiatkówce.
   
Miejmy nadzieję, że sportowy świat szybko wróci do normalności. Wszystkim naszym dziewczętom życzymy dużo zdrowia i cierpliwości w nadchodzącym czasie!

 

Źródło: Łaskovia