Spotkania z kulturą on-line

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi i Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim zapraszają na najbliższe spotkania on-line.

 

* 24 listopada 2020 roku o godzinie 10.00 z Marcinem Szczygielskim, autorem powieści fantastycznych, psychologicznych, obyczajowych, m. in. Omega, Za niebieskimi drzwiami, Czarny Młyn, Czarownica piętro niżej, Arka czasu, czyli wielka ucieczka Rafała od wtedy przez kiedyś do teraz i wstecz, Teatr Niewidzialnych Dzieci, Klątwa dziewiątych urodzin, Oczy Michaliny.

Aby dołączyć do wydarzenia kliknij w poniższy link, a następnie podaj imię i adres e-mail.

https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-dla-dzieci-i-mlodziezy-z-marcinem-szczygielskim

 

* 26 listopada 2020 roku o godzinie 14.00 z Ałbeną Grabowską, autorką powieści dla dorosłych i dzieci - m.in. powieści non-fiction Tam, gdzie urodził się Orfeusz, kryminału Ostatnia chowa klucz, powieści psychologicznej Coraz mniej olśnień, cyklu powieściowego Alicja w krainie czasów, cyklu książek przygodowych dla dzieci Julek i Maja czy bajki terapeutycznej O małpce, która spadła z drzewa. Na podstawie Jej sagi Stulecie Winnych powstał popularny serial telewizyjny.

Aby dołączyć do wydarzenia kliknij w poniższy link, a następnie podaj imię i adres e-mail. https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-albena-grabowska

 

* 27 listopada 2020 roku, godz. 14.00 z Wojciechem Góreckim i Bartoszem Józefiakiem, współautorami tomu reportaży Łódź. Miasto po przejściach (Wydawnictwo Czarne, 2020) więcej o książce: https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/lodz

Aby dołączyć do wydarzenia kliknij w poniższy link, następnie podaj imię i adres e-mail.

https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-wojciechem-goreckim-i-bartoszem-jozefiakiem

 

* 30 listopada 2020 roku o godzinie 14.00 z Jakubem Żulczykiem, autorem książek m. in.: Ślepnąc o świateł, Zmorojewo, Świątynia, Zrób mi jakąś krzywdę… czyli wszystkie gry video są o miłości, Instytut, Wzgórze psów.

Aby dołączyć do wydarzenia kliknij w poniższy link, a następnie podaj imię i adres e-mail.

https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-jakubem-zulczykiem

 

Zapraszamy! Udział w spotkaniach jest bezpłatny! Spotkania odbywają się w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w województwie łódzkim”. Organizatorami spotkania są DKK działające w wojewódzkie łódzkim oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego.

 

Ponadto zapraszamy

23 listopada 2020 r., godz. 11.00 na spotkanie on-line z dr Karoliną Kołodziej GRASZ W LITERATURĘ? GRAM!  

https://wbpwlodzi.clickmeeting.com/spotkanie-on-line-z-dr-karolina-kolodziej

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Zagraj w literaturę dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.