Przerwy w dostawie energii elektrycznej

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź - Teren Rejon Energetyczny Sieradz, informuje swoich odbiorców o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z niżej wymienionych stacji transformatorowych:

07.12.2017 r. godz. 8-10 Zduńska Wola (stacja 3-0900) ul. Łaska 231-255 nr nieparzyste, 218-250 nr parzyste, ul. Sadowa 2c, 3a, 35, 42

07.12.2017 r. godz. 8-11 Grabina (stacja 3-0742) gm. Zduńska Wola;

Kolumna (stacja 3-1619) ul. Bukowa, Brzozowa, Grabowa, Kalinowa, Kasztanowa, Lipowa, Malwowa, Rolnicza, Wiązowa, Wiśniowa; Łask (stacja 3-1124) ul. Kilińskiego, Tylna, Wysoka; Okup Mały (stacja 3-1789)

07.12.2017 r. godz. 8-12 Izabelów (stacja 3-1803); Boczki Nowe ( stacja 3-0633); Łask (stacja 3-1327) ul. Konopnickiej, Objazdowa, Plac 11 Listopada, Żeromskiego

07.12.2017 r. godz. 9-14 Rąkczyn (stacja 3-0317); Rożdżały (stacja 3-1748)

07.12.2017 r. godz. 10-14 Buczek (stacja 3-1915) ul. Górna, Osiedle Młodych Parcela, Południowa, Poprzeczna, Poprzeczna, Prosta, Słoneczna; Karsznice (stacja 3-0354) ul. Kościuszki 1-4, Kosynierów, Parkowa; Kolumna (stacja 3-0592) ul. Błękitna, Torowa; Orpelów Numerki; Orchów nr 6-11, 51-53, 56-59, 64-131, 166a

07.12.2017 r. godz. 12-16 Karsznice (stacja 3-0723) ul. 1 Maja i ul. przyległe, Okrzei, Partyzantów; Kolumna (stacja 3-1496, 3-1315) ul. Brzozowa, Czajkowskiego, Findera, Hotelowa, Kolonijna, 3 Maja, Luksemburg, Orzeszkowej, Powstańców Styczniowych, Prosta,  Przygoń, Wakacyjna, Wyspiańskiego; Mirosławice (stacja 3-0466) nr 10-29 a, 30-59, 36a-36w, 145-148, 149, 149a, ul. Słoneczna 2-10

08.12.2017 r. godz. 8-11 Kobierzycko (stacja 3-0702); Kolumna (stacja 3-1468) ul. Dolna, Graniczna, Grzybowa, Niska, Ostatnia, Piaskowa, Piękna, Wysoka; Łask (stacja 3-2021) ul. 9 Maja 76, 88b, Polna 40-68, 68, Żytnia 2, 2a 11-19 nr nieparzyste; Wola Łaska nr 23a, 37d-37k; Marzenin (stacja 3-1525)

08.12.2017 r. godz. 8-12 Skęczniew (stacja 3-1289)

08.12.2017 r. godz. 9-14 Grzymaczew Kolonia (stacja 3-1058); Karnice (stacja 3-0340)

08.12.2017 r. godz. 10-14 Kolumna (stacja 3-1317) ul. Akacjowa, Buczka, Brzoskwiniowa, Cicha, Miła, Nowobracka, Ogrodowa i ul. przyległe, Przedwiośnie, Różana, Sawickiej, Sportowa, Traugutta; Sieradz – Osmolin (stacja 3-1569) ul. Dzigorzewska, Letniskowa, Przyjazna, Wczasowa, Wolska, Wakacyjna do nr 3, Wojska Polskiego 10,12,121-159,169-171; Pruszków (stacja 3-0086); Teodory (stacja 3-0890)

08.12.2017 r. godz. 12-16 Czestków B (stacja 3-1165); Kolumna (stacja 3-1469) ul. Kresowa, Tuwima; Siedlce (stacja 3-0090); Wróblew (stacja 3-1460) nr 55-64a; Dąbrówka nr 1-4a gm. Wróblew, Ocin 58

11.12.2017 r. godz. 8-11 Błaszki (stacja 3-1333) ul. Pułaskiego; Chrzanowice; Szadek (stacja 3-1770) ul. Alejki, Bobownia, 3 Maja, Przedmieście Grabowiny, Parkowa, Prusinowska, Stodolniana, Uniejowska; Zduńska Wola (stacja 3-0476, 3-1079) ul. Boczna, Łąkowa, Południowa, Sokola, Wczasowa od ul. Bocznej do ul. Południowej, Wiklinowa, Wspólna

11.12.2017r. godz. 8-12 Sieradz (stacja 3-1691) ul. Leszka Czarnego 1, 3, Piłsudskiego 3a, 3b

11.12.2017 r. godz. 9-14 Mokre Wojsławskie (stacja 3-1296); Sworawa (stacja 3-0693)

11.12.2017 r. godz. 10-14 Choszczewo (stacja 3-1068); Jeziory (stacja 3-1581); Zduńska Wola (stacja 3-0546, 3-1724) ul. Kaczeńcowa, Torowa i ul. przyległe, Wiejska; Czechy nr    1-1c, 2a-2r; Maciejów

11.12.2017 r. godz. 12-16 Prusinowice (stacja 3-0757), Zduńska Wola (stacja 3-0713, 3-0728) ul. Kaczeńcowa, Krótka i ul. przyległe, Mostowa, Narwiańska i ul. przyległe, Sieradzka

11.12.2017 r. godz. 13-16 Sieradz (stacja 3-0047) ul. Leśniewskiego 13, Pogorzelskiego 3, Partyzantów, Targowa, Żeromskiego

12.12.2017 r. godz. 8-11 Ldzań (stacja 3-0579); Markówka (stacja 3-0457); Orpelów (stacja 3-0257); Zygry (stacja 3-1060) 

12.12.2017 r. godz. 8-12 Karszew (stacja 3-0093)

 12.12.2017 r. godz. 9-14 Wiewiórczyn (stacja 3-0707, 3-1676, 3-1677)

12.12.2017 r. godz. 10-14 Morgi (stacja 3-1935); Rzeczyca (stacja 3-0675)

12.12.2017 r. godz. 12-16 Orpelów (stacja 3-1177); Wronowice (stacja 3-3-0095) nr 59-86; Kolumna ul. Brzozowa 16, Rolnicza 1-22, Wiśniowa 13, Wiązowa 14; Zadzim (stacja 3-1551), Zimne Wody (stacja 3-1239)

13.12.2017 r. godz. 8-11 Łask (stacja 3-1280, 3-1329) ul. Jana Pawła 3, 5, 7, Kosynierów, Leśników Polskich, Narutowicza 25, Pułaskiego 1,5, Źródlana;

Małków (stacja 3-0137); Ptaszkowice (stacja 3-0386)

13.12.2017 r. godz. 8-16 Antonina (stacja 3-0005); Borki Lipkowskie (stacja 3-0102); Dąbrówka Kolonia (stacja 3-0190); Dąbrówka Wyrębów (stacja 3-0188), Lipki (stacja 3-0427); Malenie (stacja 3-0451); Podgórcze (stacja 3-0529); Wyrębów Kolonia (stacja 3-0982)

13.12.2017 r. godz. 10-14 Dobroń Poduchowny (stacja 3-1523) ul. Demokratyczna, Krótka, Ludowa, Odrodzenia, Poprzeczna, Robotnicza, Sikorskiego, Zielona; Sędziejowice (stacja 3-0192) ul. Krótka, Łódzka, Powstańców Styczniowych, Rolnicza, Słoneczna, Kolonia Sędziejowice;

Warta (stacja 3-1528) ul. Baryki, Mansjonarska, Popioły, Przedwiośnie i ul. przyległe, Świętojańska;

Zapolice (stacja 3-0414) ul. Główna 4,10, Parkowa, Plac Strażacki 1-24

13.12.2017 r. godz. 12-16 Borszewice (stacja 3-1253); Gajewniki (stacja 3-0270); Grabica (stacja 3-0271); Miedźno (stacja 3-0642)

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od RE Sieradz może nie dojść do wyłączeń w wyżej podanych terminach. Zamieszczona informacja znajduje się na firmowej stronie: www.zelt.pl

Informacji o w/w przerwach można uzyskać pod numerem tel. 991 wybierając odpowiednią opcję.