Proyama znowu z medalami

 

Bartosz Pospiszył Mistrzem Polski Kadetów Młodszych w Kickboxingu! Srebro dla Angeliki Markowskiej!

Mistrzostwa Polski w Mysiadle koło Warszawy (26-28 maja) zebrały ponad 200 zawodników z 50 klubów z całej Polski. Wśród nich byliśmy i my, Proyama z sześcioosobową reprezentacją - Angelika Markowska, Paulina Grzegórska, Bartosz Pospiszył, Alan Korpalski, Bartek Kurbiel i Hubert Kudra.

I oczywiście Trenerzy, najlepszy duet - Stanisław Kołodziejski i Dawid Kołodziejski.

Najskuteczniejszy z całej ekipy okazał się Bartosz Pospiszył (Proyama Zelów), który eliminacje zaczął już w sobotę. Bowiem miał aż 11 zawodników w swojej kategorii do 37 kg. Walki eliminacyjne to pokaz umiejętności i wykazanie szerokiej gamy technik. Finał był tylko tego potwierdzeniem. Bartek mimo zmęczenia nie odpuścił ani na chwilę. Jego determinacja i cenne uwagi trenerów z narożnika doprowadziły go na najwyższe podium!

Debiut na zawodach tak wysokiej rangi miała nasza najmłodsza podopieczna, Angelika Markowska. W finale zabrakło doświadczenia i ostatecznie Angela przywiozła srebrny medal.

Reszta naszych zawodników tym razem zakończyła swój udział na eliminacjach. Jednak niewiele brakło, aby zajęli miejsca medalowe.

Gratulacje dla wszystkich!

 

Źródło: Proyama