Proyama podsumowała rok 2018

Wspaniały wieczór dla sportowców z PROYAMA!

W znakomitym miejscu KolumnaPark *** Hotel & Restauracja, odbyło się podsumowanie osiągnięć organizacyjnych i sportowych PROYAMA. Podczas PROYAMA GALA SPORTU 2019 nagrodzeni zostali zawodnicy karate i kickboxingu za wysokie osiągnięcia w roku 2018. A było ich niemało m.in. Mistrzostwo Europy Seniorów, Zawodowe Mistrzostwo Europy, Wicemistrzostwo Świata Juniorów i worek medali Mistrzostw Polski oraz zawodów ogólnopolskich.

(Źródło: 8TVR)
 

Podczas prezentacji Prezes PROYAMA Dawid Kołodziejski przedstawił najważniejsze informacje o działalności oraz osiągnięciach całego klubu w roku 2018. Galę prowadził i koordynował główny szkoleniowiec Stanisław Kołodziejski.

Gala stworzyła doskonałą okazję do zaprezentowania się przed samorządowcami i przedyskutowania współpracy na rok 2019. Z pewnością współpraca będzie układać się pomyślnie a dzięki temu rezultaty roku 2019 będą na najwyższym poziomie.

Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostali nagrodami ufundowanymi przez partnerów biznesowych, instytucje i osoby prywatne. To ważne aby w odpowiedni sposób docenić wkład i ciężką pracę zawodników w realizację takich osiągnięć jak w 2018.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy nagrodzić i wyróżnić zawodników PROYAMA, a dokonaliśmy tego w znakomitym gronie i przy znakomitej współpracy.

Gala połączyła kilka środowisk tj. władze samorządowe i krajowe, strefę biznesu oraz środowisko sportowe. W gali wzięli udział Poseł na Sejm RP Pan Waldemar Olejniczak, Starosta Łaski Pan Piotr Wołosz, Burmistrz Zelowa Pan Tomasz Jachymek, Przewodniczący Rady Miasta w Łasku Pan Robert Bartosik oraz Przewodniczący Rady Miasta w Zelowie Pan Sylwester Drozdowski. Byli oni także fundatorami nagród dla zawodników. Każdy z panów pogratulował zawodnikom oraz organizatorom Gali, co najważniejsze widać było pełne zainteresowanie sportem i zapowiedź dalszej dobrej współpracy.

Relację z Gali będzie można przeczytać, a także obejrzeć dzięki partnerom medialnym Dziennika Łódzkiego, Mój Łask oraz telewizji 8TVR.

Fundatorami wspaniałych nagród oraz wsparcia organizacji PROYAMA GALI SPORTU 2019 byli:
„Hotel Kolumna Park” Joanna Małuszyńska
„Auto Boss” Jacek Kacperski
„Basco” kalendarze.net.pl Krzysztof Urbankiewicz
dr. n. med. Robert Bartosik
„TravelShops Łask” Adrian Kruszek
Pan Józef Rychlik
„STEC” Maciej Stec
„Vita Activa” Stanisław Kołodziejski
„Marwis” Andrzej Wiśniewski
„Over Group” Stanisław Gosiewski
„BK Business” Krzysztof Białkowski
„Columna Medica” Julita Małuszyńska
Starosta Łaski Pan Piotr Wołosz
Burmistrz Zelowa Pan Tomasz Jachymek

Nagrodzeni zawodnicy:
Karolina Kubiak
Angelika Szczepańska
Paulina Grzegórska
Magda Gołebowska
Sara Bednarska
Adam Gała
Angelika Markowska
Kacper Dyduła
Julia Marciniak
Kacper Różejewicz
Bartosz Pospiszył
Maja Słomian
Patryk Markowski karate 3 miejsce
Iga Biegańska
Filip Brzozowski
Huber Kudra
Wiktoria Kaniecka

Do zobaczenia w następnym roku!

GALERIA

 

Źródło: Proyama