Plebiscyt "Dziennika Łódzkiego" na Sportowca Roku 2011

Wystartował Plebiscyt "Dziennika Łódzkiego" na Sportowieca Roku 2011. Najlepszego sportowca regionu wybieramy już po raz 41.

Czytelnicy głosują SMS-ami i wypełniając tradycyjne kupony. SMS-ami głosujemy tylko i wyłącznie na 56 sportowców, którzy po wcześniejszych zgłoszeniach Czytelników znaleźli się na specjalnej liście.

Każdy sportowiec, który znalazł się na liście, otrzymał numer porządkowy niezbędny do głosowania drogą SMS. Aby zagłosować na wybranego kandydata w plebiscycie Sportowiec Roku 2011 należy wysłać SMS na numer 72355 o treści SPORT.nr kandydata np.

SPORT.37 lub SPORT.3. Całkowity koszt SMS to 2,46 z VAT. Każdy kto odda głos dostanie zwrotnego SMS-a z kodem do darmowego e-wydania "Dziennika Łódzkiego", który można zrealizować na portalu www.prasa24.pl.

Za każdy SMS przyznane zostanie 10 punktów.
Śledzenie głosowania za pomocą SMS jest możliwe w internecie na stronie: www.dzienniklodzki.pl.
Głosowanie SMS trwa od 24 listopada 2011 od godz 6.00 do 30 stycznia 2012 r do godz 23.59. SMS-y przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.

Sportowiec Roku 2011 - wyniki

Drugą możliwością głosowania jest wypełnianie tradycyjnego kuponu. Na kuponach można wpisywać dowolne nazwiska. Nie ma konieczności wybierania sportowców z listy. To szansa dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli zgłosić swego kandydata na listę.
Każdy głos będzie skrupulatnie doliczany do dorobku danego sportowca.

Tradycyjnie przydzielane będą punkty za miejsca, czyli 10 pkt za pierwsze, 9 za drugie, itd., aż do 1 pkt za 10 miejsce. Kupony przysyłamy lub dostarczamy do redakcji Dziennika Łódzkiego, 90-532 Łódź, ul. Skorupki 17/19.

Dopiero suma punktów z głosowania SMS i z kuponów wyłoni dziesiątkę lub może jak czyniliśmy to w dwóch latach ubiegłych piętnastkę laureatów. Mamy wielu sportowców w regionie, których chcemy uhonorować. Podsumowanie plebiscytu "Dziennika Łódzkiego" odbędzie się na uroczystej gali w przyszłym roku. Osoby, które przyślą kupony, mają szansę na otrzymanie upominków od redakcji.

Kupony można składać w redakcji "Dziennika Łódzkiego" od 24 listopada 2011 do 29 stycznia 2012 r do godziny 12, lub za pośrednictwem poczty, przy czym w głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, który zostaną doręczone do organizatora najpóźniej w dniu 29 listopada 2011 r.

 

W plebiscycie bierze udział Klaudia Malinowska, zawodniczka Łaskiego Klubu Sztuk Walki.
Aby zagłosowaćna Klaudię należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści SPORT.29