Ostatni turniej eliminacyjny Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej

 

Za nami III turniej eliminacyjny Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej w kategorii kobiet. Tym razem na starcie stanęło 13 duetów.

Po nieco ponad 6 godzinach zmagań najlepsze okazały się Paulina Czubak i Maja Daleszczyk, które w meczu finałowym pokonały Ninę Koźmę i Annę Kurzdym. Brąz powędrował do Martyny Witkowskiej i Karoliny Rogali, które okazały się lepsze od Aleksandry Mielczarek-Błońskiej i Pauliny Rynkowskiej.

Na czele rankingu pań niezmiennie Nina Koźma, która do 113 oczek powiększyła swoją przewagę nad drugą Pauliną Rynkowską i ma na swoim koncie już 653 punkty.

Już 19 i 20 sierpnia rozegrane zostaną turnieje finałowe. W sobotę zagrają panowie, a w niedzielę panie. Pula nagród finansowych dla najlepszych duetów turniejów finałowych i 6 najlepszych zawodniczek i zawodników rankingów to ponad 3 tys. zł. Wszystkie finalistki i finaliści otrzymają także pamiątkowe koszulki.

W turniejach finałowych weźmie udział 16 spośród zgłoszonych par u pań i panów z największą ilością punktów rankingowych. Warunkiem udziału w turnieju finałowym jest udział w przynajmniej jednym turnieju eliminacyjnym (damskim, męskim lub mikstów).

Zapisy przyjmowane są do czwartku, 17 sierpnia, do godz. 20:00 drogą mailową pod adresem plazowka@laskovia.pl i SMS-ową pod numerem 691-056-124.


III turniej eliminacyjny pań – 13 sierpnia 2017 – klasyfikacja zespołów

1. Maja Daleszczyk, Paulina Czubak
2. Nina Koźma, Anna Kurzdym
3. Martyna Witkowska, Karolina Rogala
4. Aleksandra Mielczarek-Błońska, Paulina Rynkowska

5-6. Martyna Mastalerz, Martyna Banaszczyk
5-6. Katarzyna Pakuła-Nockowska, Karina Marczyńska

7-8. Paulina Koza, Patrycja Dybska
7-8. Aleksandra Carmel, Maria Mańko

9-12. Agnieszka Macugowska, Justyna Sara-Grzanka
9-12. Maja Szymańska, Aleksandra Felcenloben
9-12. Kamila Rozwalak, Alicja Jaryszek
9-12. Kaja Sobolewska, Agnieszka Walczyńska

13. Julia Mosińska, Natalia Hajdukiewicz

 

Źródło: www.plazowka.laskovia.pl