Młodziczki pożegnały się z drugą grupą

Po świetnym starcie w lidze wojewódzkiej młodziczek, gdzie po trzech turniejach fazy zasadniczej zajmowaliśmy wysokie piąte miejsce w ogólnej klasyfikacji, dziśprzyszła pora na zimny prysznic.

W czwartym turnieju, którego gospodarzem był łódzki MUKS ABiS SP 64 zajęliśmy czwarte miejsce, co oznacza, że pożegnaliśmy się z grupą drugą.

W pierwszym meczu dzielnie walczyliśmy z „zieloną armią” UMKS-u Tuszyn, ale w każdym z setów to podopieczne trenera Adriana Michalika potrafiły rozstrzygnąć partie na swoją korzyść i wygrały dwa razy do 23.

Drugi mecz to starcie z bardzo dobrze dysponowanymi tego dnia gospodyniami, które zasłużenie i gładko pokonały nasz zespół 25:13 i 25:9.

Małym usprawiedliwieniem naszej postawy może być nieobecność na dzisiejszym turnieju podstawowej zawodniczki naszego zespołu, Olgi Łukaszewskiej, ale nawet przy braku Olgi na boisku nasze siatkarki miały masę szans, których nie udało się wykorzystać. Jest nad czym pracować!

W Łodzi zagraliśmy w składzie: Paulina Olszacka, Maja Rozkal, Karolina Kulczyńska, Hania Zwolińska, Martyna Bulzacka, Nadia Miksa, Weronika Buczkowska, Ida Buczkowska, Martyna Michalak, Ania Martynowska, Paulina Hajdo.

 

Źródło: Łaskovia