Młodziczki na turnieju w Aleksandrowie Łódzkim

W miniony weekend młodziczki Łaskovii walczyły w turnieju grupy I ligi wojewódzkiej w Aleksandrowie Łódzkim. Dziewczęta zmierzyły się z trzema zdecydowanie najlepszymi zespołami tegorocznych rozgrywek: Liderem Konstantynów Łódzki, Czwórką Aleksandrów Łódzki i Juvenią Rawa Mazowiecka.
 


 

O pierwszych dwóch meczach chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć, gdyż zarówno Lider jak i Czwórka gładko zwyciężyły w tych spotkaniach obnażając naszą największą słabość, jaką było tego dnia przyjęcie zagrywki.

Trema minęła w trzecim meczu z Juvenią (liderem ligi wojewódzkiej), w którym po niezłej partii pierwszej mogliśmy się pokusić o wygraną w secie drugim, w którym prowadziliśmy już 23:21, jednak nie wykorzystaliśmy swoich szans i w efekcie to dziewczęta z Rawy zeszły z parkietu w roli zwyciężczyń.

Miniony tydzień przyniósł dziewczętom ogromny bagaż doświadczeń, gdyż rozegrały 2 turnieje ligowe, a większość z nich brała także udział w rozgrywkach szkolnych. Miejmy nadzieję, że będą potrafiły przekuć to na lepszą grę w kolejnym turnieju, który rozegramy już za 2 tygodnie.

Wyniki dzisiejszych meczów:

Łaskovia - Lider Konstantynów Łódzki 0:2
14:25, 12:25

Łaskovia - Czwórka Aleksandrów Łódzki 0:2
11:25, 14:25

Łaskovia - Juvenia Rawa Mazowiecka 0:2
20:25, 23:25

Łaskovia w Aleksandrowie wystąpiła w składzie: Kamila Rozwalak, Alicja Jaryszek, Ida Buczkowska, Hania Kowalewska, Olga Łukaszewska, Wiktoria Bednarek, Nadia Miksa, Weronika Przybylska, Patrycja Chełmik oraz Martyna Kmiecik.

 

 

Źródło: Łaskovia