Kiermasz Świąteczny

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Skutecznie przypominają nam o tym wszechobecne reklamy i sklepowe ekspozycje. Ostatecznie wszyscy prędzej czy później ulegamy świątecznej gorączce. Trudno bowiem oprzeć się wyjątkowej atmosferze najradośniejszych ze świąt.

W niedzielę 10 grudnia br. na placu 11 Listopada w Łasku odbędzie się tradycyjny Kiermasz Świąteczny. W godzinach od 12 do 16 płytę rynku wypełnią kolorowe stoiska handlowe. Obok Pomnika Niepodległości stanie piękna, żywa choinka, którą wspólnie ubierzemy w świąteczne dekoracje. Tego dnia nie może zabraknąć Mikołaja z workiem słodyczy i wspólnie śpiewanych kolęd. Organizatorzy postanowili przedłużyć imprezę aż do zapadnięcia zmroku, a wszystko przez planowaną niespodziankę. W tym roku Łask zostanie udekorowany wspaniałymi ozdobami, a najważniejsza z nich rozbłyśnie właśnie na zakończenie kiermaszu.

Gorąco zapraszamy!

 

Osoby/instytucje prowadzące działalność gospodarczą w branżach: rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne, wyroby cukiernicze i zabawki zainteresowane udziałem w kiermaszu prosimy o kontakt pod numerem 43 676-83-58.

Informacja dla wystawców

 

(Źródło: 8TVR)

 

Załączniki: