Harmonogram zebrań wiejskich w sprawie uchwalenia wniosku o przeznaczenie środków z funduszu sołeckiego na 2019 r. aktualizowany po pisemnym zgłoszeniu terminu zebrania przez sołtysa

Harmonogram zebrań wiejskich wyborczych

na sołtysa i rady sołeckiej

 

 

OŚR. 0032.1.2019                                                                                           Łask, dn. 13.02.2019 r.

 

Lp.

Data

Godziny zebrania wiejskiego

Sołectwo

 

Miejsce zebrania

1

11.01.2019 r.

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Karszew

Świetlica wiejska w Karszewie

2

05.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Budy Stryjewskie

Budy Stryjewskie 27

(dom sołtysa)

3

07.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Anielin

OSP w Anielinie

4

07.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wola Bałucka

Świetlica wiejska w Woli Bałuckiej

5

11.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Kopyść

Dom Ludowy w Kopyści

6

14.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Mauryca

Mauryca nr 29

(dom sołtysa)

7

14.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wiewiórczyn

OSP w Wiewiórczynie

8

20.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Rembów

Rembów nr 16

(dom sołtysa)

9

21.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Remiszew

Świetlica wiejska w Remiszewie

10

22.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Krzucz

Krzucz 16

(dom sołtysa)

11

25.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wydrzyn

Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie

12

26.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wola Stryjewska

Świetlica wiejska w Woli Bałuckiej

13

28.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wronowice

Szkoła Podstawowa

w Wiewiórczynie

14

28.02.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Zielęcice

Świetlica wiejska w Zielęcicach

15

01.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Bałucz

Szkoła Podstawowa

w Bałuczu

16

04.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Okup Mały

Szkoła Podstawowa

w Okupie

17

06.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Ostrów

Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie

18

07.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Stryje Księże

Szkoła Podstawowa

w Bałuczu

19

07.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Stryje Paskowe

Stryje Paskowe 3

(dom sołtysa)

20

11.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Sięganów

Dom Ludowy w Sięganowie

21

12.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Aleksandrówek

Szkoła Podstawowa

w Teodorach

22

13.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Teodory

Szkoła Podstawowa

w Teodorach

23

14.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Borszewice

Szkoła Podstawowa

w Bałuczu

24

13.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Łopatki

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łopatkach

25

18.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wrzeszczewice

Świetlica wiejska we Wrzeszczewicach

26

21.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Rokitnica

Szkoła Podstawowa

w Teodorach

27

21.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wola Łaska

Publiczne Gimnazjum     

Nr 2 w Łasku

28

21.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Wrzeszczewice Nowe

Świetlica wiejska  we

Wrzeszczewicach

29

28.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Gorczyn

Publiczne Gimnazjum Nr 1/Szkoła Podstawowa Nr 1

ul. Narutowicza 28                    

30

28.03.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Okup Wielki

Ochotnicza Straż Pożarna w Okupie

31

04.04.2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Orchów

Dom Ludowy w Orchowie