Harmonogram zebrań wiejskich

Harmonogram zebrań wiejskich w sprawie uchwalenia wniosku o przeznaczenie środków  z funduszu sołeckiego na 2021 r. aktualizowany po pisemnym zgłoszeniu terminu zebrania przez sołtysa.

 

  1. Gorczyn 21.08.2020 r. - działka gminna nr 100/15 w Gorczynie (nieczynna hydrofornia),
    pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.30
     
  2. Budy Stryjewskie 27.08.2020 r. - dom sołtysa Budy Stryjewskie 37,
    pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.30
     
  3. Orchów 29.08.2020 r. - Dom Ludowy w Orchowie,
    pierwszy termin godz.17.00, drugi termin godz. 17.30
     
  4. Wydrzyn 01.09.2020 r. - dom sołtysa Wydrzyn 74 A,
    pierwszy termin 17.00,drugi termin 17.30
     
  5. Zielęcice 3.09.2020 r. - świetlica wiejska w Zielęcicach,
    pierwszy termin17.00, drugi termin 17.30
     
  6. Wiewiórczyn 03.09.2020 r. - budynek OSP w Wiewiórczynie,
    pierwszy termin godz.18.00, drugi termin godz. 18.30
     
  7. Okup Wielki 03.09.2020 r. - sala OSP w Okupie,
    pierwszy termin 17.30, drugi termin 18.00
     
  8. Wola Łaska 04.09.2020 r. - Stołówka szkolna przy ul. Inki-Danuty Siedzikówny 1 w Łasku,
    pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.30
     
  9. Wronowice 04.09.2020 r. - dom sołtysa Wronowice 85, pierwszy termin
    godz. 17.00, drugi termin godz. 17.30
     
  10. Sięganów 04.09.2020 r. - Dom Ludowy w Sięganowie,
    pierwszy  termin godz.18.30, drugi termin godz. 19.00
     
  11. Stryje Księże 04.09.2020 r. - dom sołtysa Stryje Księże 13,
    pierwszy termin 16.00, drugi termin 16.30
     
  12. Łopatki 04.09.2020 r. - Dom Ludowy w Łopatkach,
    pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.30
     
  13. Krzucz 04.09.2020 r. - dom sołtysa Krzucz 26,
    pierwszy termin 18.00, drugi termin 18.30
     
  14. Rembów 05.09.2020 r. - dom sołtysa Rembów 20,
    pierwszy termin 17.00, drugitermin 17.30
     
  15. Wrzeszczewice Nowe 05.09.2020 r. - dom sołtysa Wrzeszczewice Nowe 4,
    pierwszy termin 16.00, drugi termin 16.30
     
  16. Rokitnica 06.09.2020 r. - Szkoła Podstawowa w Teodorach,
    pierwszy termin16.00, drugi termin 16.30
     
  17. Kopyść 06.09.2020 r. - Dom Ludowy w Kopyści,
    pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.30
     
  18. Stryje Paskowe 07.09.2020 r. - dom sołtysa Stryje Paskowe 3,
    pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.30
     
  19. Okup Mały 08.09.2020 r. - w OSP w Okupie Wielkimprzy  ul. Sieradzkiej,
    pierwszy termin - 18.00, drugi termin -18.30
     
  20. Ostrów 09.09.2020 r. - Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie,
    pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.30
     
  21. Teodory 09.09.2020 r. - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach,
    pierwszy termin 17.30, drugi termin 18.00
     
  22. Aleksandrówek 10.09.2020 r. - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Teodorach,
    pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.30
     
  23. Wola Bałucka 11.09.2020 r. - świetlica wiejska w Woli Bałuckiej,
    pierwszytermin 18.00, drugi termin 18.30
     
  24. Borszewice 11.09.2020 r. - OSP w Bałuczu,
    pierwszy termin godz. 17.00, drugi termin godz. 17.30
  25. Bałucz 11.09.2020 r. - OSP w Bałuczu,
    pierwszy termin 17.00, drugi termin 17.30

  26. Remiszew 12.09.2020 r. - świetlica wiejska w Remiszewie,
    pierwszy termin godz. 19.00, drugi termin godz. 19.30
     
  27. Anielin 13.09.2020 r. - sala OSP w Anielinie,
    pierwszy  termin godz.11.00, drugi termin godz. 11.30
     
  28. Mauryca 13.09.2020 r. - posesja sołtysa Mauryca 55,
    pierwszy termin15.00, drugi termin 15.30
     
  29. Karszew 14.09.2020 r. - świetlica wiejska w Karszewie,
    pierwszy termin17.00, drugi termin 17.30
     
  30. Wrzeszczewice 22.09.2020 r. - świetlica wiejska we Wrzeszczewicach,
    pierwszy termin 19.00, drugi termin 19.30
     
  31. Wola Stryjewska 26.09.2020 r. - dom sołtysa Wola Stryjewska 4,
    pierwszytermin 18.00, drugi termin 18.30