Harmonogram zebrań wiejskich

Harmonogram zebrań wiejskich w sprawie uchwalenia wniosku o przeznaczenie środków  z funduszu sołeckiego na 2020 r. aktualizowany po pisemnym zgłoszeniu terminu zebrania przez sołtysa

 

OŚR.0020.12.2019                                                                                           Łask, dn. 06.09.2019 r.

 

 

Sołectwo

Data

Godziny zebrania wiejskiego

Miejsce zebrania

Aleksandrówek

5 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Niepubliczna Szkoła Podstawowa                w Teodorach

Anielin

8 września 2019

11.00 – I termin

11.30 – II termin

Świetlica OSP w Anielinie

Bałucz

 

13 września 2019

18.00 – I termin

18.30 – II termin

Świetlica wiejska w OSP w Bałuczu

Borszewice

10 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Szkoła Podstawowa w Bałuczu

Budy Stryjewskie

2 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

dom sołtysa

Budy Stryjewskie 37

Gorczyn

 

3 września 2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Działka gminna nr 100/15 w Gorczynie

przy byłej hydroforni

Karszew

 

13 września 2019

18.00 – I termin

18.30 – II termin

Świetlica wiejska w Karszewie

Kopyść

15 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Dom Ludowy w Kopyści

Krzucz

6 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

dom sołtysa

Krzucz 26

Łopatki

10 września 2019

18.30 – I termin

19.00 – II termin

Dom Ludowy w Łopatkach

Mauryca

15 września 2019

16.00 – I termin

16.30 – II termin

Dom sołtysa

Mauryca 29

Okup Mały

 

12 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Szkoła Podstawowa w Okupie

Okup Wielki

 

11 września 2019

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Szkoła Podstawowa w Okupie

Orchów

20 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Dom Ludowy w Orchowie

Ostrów

10 września 2019

 

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie

Rembów

 

31 sierpnia 2019

18.30 – I termin

19.00 – II termin

dom sołtysa

Rembów 20

Remiszew

21 wrzesień 2019

 

19.00 – I termin

19.30 – II termin

Świetlica wiejska w Remiszewie

Rokitnica

22 wrzesień 2019

 

16.00 – I termin

16.30 – II termin

Szkoła Podstawowa w Teodorach

Sięganów

14 września 2019

 

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Dom Ludowy w Sięganowie

Stryje Księże

 

13 września 2019

16.00 – I termin

16.30 – II termin

dom sołtysa

Stryje Księżę 13

Stryje Paskowe

16 września 2019

 

17.30 – I termin

18.00 – II termin

dom sołtysa

Stryje Paskowe 3

Teodory

1/ 30 sierpnia 2019

nie podjęto uchwały

 

2/ 17 września 2019 (Sołtys zwołał drugi  termin zebrania)

16.00 – I termin

16.30 – II termin

 

17.30 – I termin

18.00 – II termin

Niepubliczna Szkoła Podstawowa  w Teodorach

Wiewiórczyn

 

12 września 2019

18.00 – I termin

18.30 – II termin

OSP w Wiewiórczynie

Wola Bałucka

 

6 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Świetlica wiejska w Woli Bałuckiej

Wola Łaska

 

5 września 2019

18.00 – I termin

18.30 – II termin

Stołówka przy ul. Inki-Danuty Siedzikówny 1  (budynek byłego Gimnazjum nr 2 w Łasku)

Wola Stryjewska

6 września 2019

18.00 – I termin

18.30 – II termin

dom sołtysa

Wola Stryjewska 4

Wronowice

 

6 września 2019

17.15 – I termin

17.45 – II termin

dom sołtysa

Wronowice 85

Wrzeszczewice

20 września 2019

18.30 – I termin

19.00 – II termin

Świetlica wiejska we Wrzeszczewicach

Wrzeszczewice Nowe

2 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

dom sołtysa

Wrzeszczewice Nowe 4

Wydrzyn

 

7 wrzesień 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

dom sołtysa

Wydrzyn 74 A

Zielęcice

 

9 września 2019

17.00 – I termin

17.30 – II termin

Świetlica wiejska w Woli Łaskiej