Czwóreczki walczyły w Tuszynie

Nasze czwóreczki w ciągu dwóch dni rozegrały w sumie aż 24 spotkania w ramach doskonale zorganizowanego przez naszych przyjaciół z UMKS „Tuszyn” ogólnopolskiego turnieju z okazji 20-lecia klubu (przy okazji jeszcze raz gratulujemy Paulinie i Adrianowi Michalikom oraz całemu klubowi wspaniałego jubileuszu).

Ostatecznie nasz starszy zespół z rocznika 2006 odniósł 5 zwycięstw, doznał 7 porażek i uplasował się na 9 pozycji w gronie 25 drużyn.

Bardzo dobrze spisały się także nasze młodsze siatkarki z rocznika 2007, które w pierwszej fazie zawodów były nieco wystraszone (i trudno się dziwić, wszak rozgrywały swój pierwszy czwórkowy turniej) i wygrały tylko jeden z czterech meczów, ale w dwóch kolejnych etapach odniosły aż 7 wygranych doznając tylko 1 porażki i ostatecznie zostały sklasyfikowane na 11 pozycji.

Brawa dla dziewcząt i trener Mai Lipowskiej! I jeszcze raz wielkie brawa dla UMKS-u Tuszyn za wspaniale zorganizowany turniej.

Łaskovia I (rocznik 2006) zagrała w składzie: Julia Bryl, Paulina Hajdo, Natalia Łuczak, Natalia Drewnowska i Julia Majda.

Łaskovia II (rocznik 2007) wystąpiła w zestawieniu: Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hania Puchała, Ania Martynowska, Martyna Bulzacka oraz wspomagająca je drugiego dnia zawodów Kaja Junkiewicz z rocznika 2006.

 

Źródło: Łaskovia