Artur Barciś w ŁDK

„Podwieczorek z gwiazdą”  to cykl spotkań z popularnymi gwiazdami polskiej estrady, które realizowane są przez redaktora Leszka Bonara – dziennikarza i prezentera muzycznego Telewizji Łódź.

Spotkania organizowane są w kameralnych salach bibliotek lub ośrodków kultury i zwykle odbywają się wśród kilkudziesięcioosobowej widowni. Trwają zwykle ok. 90 minut i oprócz rozmaitych pytań kierowanych do bohatera spotkania a dotyczących życia zawodowego i prywatnego zawierają również czas na pytania od publiczności.

Niewątpliwą atrakcją jest wykonanie 5-6 piosenek wspólnie z publicznością. Bo właśnie istota spotkania polega skróceniu dystansu pomiędzy publicznością i artystą, na stworzeniu atmosfery bliskości pomiędzy nimi.

Zwykle artysta grający swój koncertowy program nie ma szansy na taki bezpośredni kontakt ze swoim odbiorcą. A tutaj w trakcie podwieczorków, przy kawie czy herbacie to się świetnie udaje.
Zresztą część nieoficjalna, już po zakończeniu podwieczorku to okazja do kupienia płyty, zdobycia autografu, zrobienia sobie wspólnego zdjęcia czy zadania jeszcze jakiegoś pytania w bezpośrednim kontakcie – to dopełnia tego szczególnego charakteru spotkania.

 


9 października 2018 | godz. 19:00 | Galeria z Fortepianem ŁDK |

bilety - 30zł, do nabycia w pok. 44 (I piętro)

Facebook event - Podwieczorek z Gwiazdą