21 września dowiesz się więcej o Funduszach Europejskich dla Łódzkiego

Seminarium o Funduszach w Łódzkiem obejmie 3 tematy – przyszłego budżetu, zdrowia oraz projektów badawczo - rozwojowych. To lista „TOP 3” dla naszego województwa, dlatego warto wziąć udział w we wszystkich sesjach i przyjść 21 września do hotelu Andel’s w Łodzi.

 

Na przyszłość

Podczas pierwszej sesji skupimy się na omówieniu polityki spójności, w tym przyszłego budżetu UE przewidzianego po 2020. Dla przypomnienia - główne założenia polityki spójności to wspieranie działań, które prowadzą do wyrównania warunków ekonomicznych i społecznych we wszystkich regionach Unii. Sesji o priorytetach tej polityki w Łódzkiem, towarzyszyć będzie debata z udziałem min. przedstawicieli Komicji Europejskiej i Urzędu Marszałkowskiego WŁ. W gronie ekspertów zasiądzie Pan Wolfgang Munch z Komisji Europejskiej. Będzie też czas na podsumowanie dotychczasowych działań, zrealizowanych dzięki funduszom europejskim w naszym regionie.

Na rozwój

Kolejna część seminarium poświęcona będzie naborom na projekty badawczo-rozwojowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WŁ na lata 2014-2020. Tematem przewodnim sesji jest zagadnienie „Jak chronić swój projekt i wdrożyć na rynek wyniki badań”? Na to pytanie, odpowiedzi udzielać będą eksperci ds. transferu technologii i ds. Funduszy Europejskich, przedstawiciel Komisji Europejskiej oraz Urzędu Marszałkowskiego. Nie zabraknie też eksperta z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi oraz beneficjentów, którym udało się wdrożyć na rynek wyniki badań.

Na zdrowie

Trzecia sesja dotyczyć będzie zdrowia – tematu szczególnie ważnego dla mieszkańców województwa. Podczas seminarium, oprócz uświadomienia skali działających programów bezpłatnych badań
w Łódzkiem, dowiemy się też - Jak chronić zdrowie swoje i  swoich bliskich? Rad udzielać będą eksperci z dziedziny zdrowia, a o trwających i przyszłych programach profilaktycznych powiedzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Przyjdź i dowiedz się więcej

Na seminarium Fundusze Europejskie dla Łódzkiego zapraszamy 21 września br. do hotelu Andel’s w Łodzi, przy ul. Ogrodowej 17. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00. Po sesjach poświęconym trzem tematom, na wszystkich uczestników czeka muzyczna atrakcja – koncert Marcina Wyrostka (finalista II edycji programu „Mam talent”) wraz z zespołem CORAZON.

 

ZGŁOSZENIA ONLINE